США проти G7: У Трампа не захотіли засуджувати рашистів за Суми
Сполучені Штати не підтримали заяву, яку Велика сімка (G7) підготувала з приводу обстрілу Сум рашистами у Вербну неділю, 13 березня, оскільки вони хочуть продовжувати переговори з Москвою. Про це пише Bloomberg.
За словами людей, знайомих із дипломатичним листуванням, в повідомленні Адміністрації Дональда Трампа значиться, що США не можуть підписати заяву про засудження нападу, оскільки вони «працюють над збереженням простору для мирних переговорів».
У свою чергу, Канада, яка цього року головує у G7, повідомила союзникам, що без схвалення США опублікувати цю заяву неможливо. Посольство США в Лондоні відмовилося від коментарів, а Білий дім, Рада національної безпеки США та уряд Канади не відповіли на запит про коментар.
Згідно з чернетками, у заяві G-7 планували заявити, що напад на Суми є доказом того, що росія налаштована продовжувати війну.
Внаслідок атаки балістикою у Вербну неділю в Сумах загинули 35 людей, ще більш як сотня отримали поранення. На підтримку України після цього кривавого злочину рф висловились близько 50 країн і міжнародних організацій. А два дні перед цим ліліпутін мав багатогодинні перемовини зі спецпредставником Трампа Стівом Віткоффом у Санкт-Петербурзі, під час яких мали обговорювати у тому числі й припинення вогню в Україні.
Сам Дональд Трамп також заявив, що «не має нічого спільного» з війною росії проти України та стверджував, що йому сказали, нібито росія припустилася помилки в Сумах.
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар