Ще 29 захисників вирушили на реабілітацію до Латвії
Українські військові продовжують отримувати фахову медичну допомогу у провідних європейських клініках. У квітні було успішно реалізовано черговий евакуаційно-реабілітаційний рейс, у межах якого 29 захисників вирушили до Риги для проходження курсу відновлення. Водночас аналогічна кількість бійців, які вже завершили лікування, повернулася додому в Україну.
Цю місію організували та здійснили фахівці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Будучи комунальним закладом Львівської обласної ради, центр забезпечує регулярне транспортування поранених, залучаючи спеціалізовані медичні автобуси та досвідчені бригади медиків для супроводу пацієнтів протягом усього маршруту.
Процес відновлення у Латвії чітко структурований і складається з двох ключових етапів. Спершу воїни проходять ретельне обстеження у Клініці невідкладної медицини RAKUS, після чого розпочинають інтенсивну реабілітацію у відомих центрах «Вайварі», «Яункемері» та «Лігатне». Такі рейси є частиною системної співпраці, що дозволяє українським захисникам повернутися до повноцінного життя завдяки підтримці міжнародних партнерів.
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар