Росіяни перейшли в інформаційну контратаку. Що про це потрібно знати

ОКРЕМА ДУМКА 10.06.2023 Коментарі 0

1. Ключове воєнне завдання росіян на літню кампанію не допустити серйозної втрати території. Не втрата території вже вважатиметься перемогою. Власне головний внутрішньоросійський наратив минулих 15 місяців «главноє, чтоби нє стало хуже» тепер переноситься на всі воєнні дії.

2. Останніми днями росіяни змінили головного воєнного спікера: замість конашенкова зведення з фронту озвучує особисто шойгу. Він відкрито бреше, але це не має жодного значення: з-поміж брехні вони починають централізовано насичувати інформпростір правдивими відео неминучих, на жаль, втрат і з нашого боку. По-суті, росіяни зараз розпочали застосовувати тактику тисячі перемог, коли найменші їхні здобутки тиражуватимуть як перемоги рівня Сталінграда чи взяття Берліна. Таку тактику вони застосовували вже після виходу з Херсона, коли щодня розповідали про просування на 50 метрів і захоплення корівників в уже давно мертвих селах. Але зараз будуть зміщувати наративи.

3. Головний наратив цієї інформкампаніі «Ми (росіяни) легко нищимо західну техніку. І це повʼязано з великим умінням росіян і, не в останню чергу, відбувається тому, що українці не навчилися нею ефективно управляти». І цей наратив розшивається для чотирьох аудиторій: російську, українську, західну й антиамериканську.

4. Щодо української аудиторії, яка страшенно любить зради та, на жаль, перегріта міфами про «розподіл лежаків у Ялті», ці удари можуть стати доволі болючими, особливо на тлі вже запущеної росіянами кампанії про те, що вони значно більші та витриваліші. Тому, як на мене, дуже важливо зараз розуміти, що російська інформкампанія вже розпочалася і спробувати просто реалістично дивитися на життя. Так, для багатьох буде боляче усвідомити, що легкої прогулянки до Криму нема та не може бути. Але повернення в реальність і втрата завищених очікувань – це основа спокійного та логічного погляду на всі російські інформаційні провокації.

Вадим Денисенко, сторінка у FB

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: