Рашисти намагаються вкинути нам дискусію про президентські вибори

АНАЛІТИКА 21.05.2023 Коментарі 0

Один із ключових ворожих інформаційних прийомів зміщувати акценти з війни на політику. Чим складніше рашистам на фронті з нами воювати, тим більше вони вкидають інформації про наші майбутні вибори, про ймовірних кандидатів у президенти, про політичні амбіції і комбінації. 

Про це у телеграмі пише Ганна Маляр – заступниця міністра оборони України.

Дослівно: "Їхню роботу легко побачити під час загострень на фронті. 

От як зараз. Ситуація доволі складна – не лише в нас, але і в них. 

Тому на часі вкинути нам дискусію про президентські вибори та поговорити про політичі перспективи. 

Мета таких вкидів – роз‘єднання суспільства та підрив довіри до військово-політичних рішень. 

Чому для ворога важливо підривати довіру до рішень Президента та військового командування? Бо довіра до них консолідує суспільство у боротьбі з ворогом. Недовіра ослаблює. 

Як ворог це робить? Через свідоме зміщення акцентів щодо Верховного Головнокомандувача з військових на політичні. Приміром, коли оборонні рішення подають як нібито політично мотивовані. 

Що робити, щоби не потрапити у пастку ворожих маніпуляцій на цю тему. Просто варто знати, що Президент під час війни це насамперед вищий керівник Збройних Сил України. Він вершина військової вертикалі. 

Обговорювати його персону під час гарячої фази війни виключно у політичному контексті, скажімо майбутніх виборів, - просто некоректно, бо це не відповідає його реальним ролі і місцю в оборонному процесі. 

В умовах повномасштабної війни Президент перестає бути у класичному розумінні політиком, перед ним просто постають інші задачі. 

Головна виграти війну і зберегти державу.  

Президент для військових не політик, а керівник. 

Натомість ворог свідомо маніпулює і змішує політику з військовими задачами Верховного Головнокомандувача. 

Серед військових такими вкидами підірвати довіру не виходить, бо у військових Верховний Головнокомандувач користується беззаперечним авторитетом. 

Я це особисто постійно бачу як під час роботи Президента з командуванням, так і під час візитів Президента у райони бойових дій та спілкування там із бійцями. 

А от у цивільному суспільству варто на час війни відділити і не змішувати  політику із суто військовими задачами, які вирішує сьогодні Верховний Головнокомандувач. 

Ось приклад деяких задач по військовій вертикалі, які щодня виконує Верховний Головнокомандувач. 

Президент щодня збирає і заслуховує військове командування і всіх силовиків. Це не просто заслуховування звітів – це аналіз поточної ситуації та обговорення необхідних рішень. 

Декілька разів на тиждень збирається Ставка Верховного Головнокомандувача, на якій присутні всі силові відомства. Жодного разу там не було формальних протокольних рішень, це завжди оперативні  рішення по ситуації. 

Також працює «військовий кабінет» це ще один формат роботи Верховного Головнокомандувача ЗСУ і військового командування. 

Президент постійно опікується питанням озброєння та  військової техніки для України на найвищому міжнародному рівні.

Це все не про вибори та не про політику. Це про роль Президента-Верховного Головнокомандувача в обороні держави".

Фото – 24tv.ua 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: