Рашисти масово вивозять цінні корисні копалини з України

НОВИНИ 05.07.2024 Коментарі 0

Рашистські загарбники повторюють «подвиг» німецьких нацистів (а фашисти – це ми, українці, не переплутайте) і відверто масово грабують окуповані українські регіони.

У своєму останньому розвідувальному огляді про російсько-українську війну міноборони Великої Британії оцінило, як росія викрадає з окупованих частин України мінерали і корисні копалини, пише «ЄП».

«Залізна руда, вугілля, титан, уран, марганець, золото та літій присутні в Україні, майже напевно їх поклади є бажаною ціллю для Росії, яка також шукає шляхи знекровити українську економіку, позбавляючи її доступу до ресурсів і руйнуючи інфраструктуру», - йдеться в огляді. При цьому українська влада вже неодноразово звертала увагу на цей грабунок.

Як стверджує британська розвідка, однією із причин того, що рашисти намагаються покращити транспортну інфраструктуру на окупованих частинах України є те, що вони хочуть видобути побільше українських мінералів.

Зокрема, пригадують заяви окупантів про нібито триваюче покращення і будівництво дорожньої і залізничної інфраструктури в Запорізькій області з метою зв’язати регіон з росією. Аналітики кажуть, що це слугує не тільки військовій меті, а й вивезенню зерна та мінералів.

Як приклад в огляді наводять видобуток залізної руди і її вивезення в районі Дніпрорудного у Запорізькій області. «Потяги їдуть через Крим і Керченський міст у росію. Ця активність не позбавлена ризику, оскільки потяги їдуть через райони, де спостерігається висока активність українських партизанів», - йдеться в огляді.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: