Програма-максимум: не лише вихід на наші кордони, але й повний розвал країни-окупанта

НОВИНИ 01.03.2024 Коментарі 0

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов в інтерв’ю NV розповів про завдання для Сил безпеки й оборони, програму-максимум для нашої держави у війні з росією та необхідність створити нову дієву міжнародну систему безпеки.

Пресслужба ГУР підготувала головні тези цієї розмови

  • Класична позиційна «фронтова» війна поступово відходить в минуле. ХХІ століття створює нові виклики як на полі бою, так і в тилу. Хто перший прийме ці виклики та знайде на них гідну відповідь, - той і переможе.
  • Маємо активно знищувати технічний, виробничий та фінансовий потенціал ворога в його тилу. Нафтобази, заводи, виробничі цикли зброї, ураження стратегічних об'єктів в тилу росії – це наша законна ціль. І ми це вже вдало виконуємо.
  • Головною та беззаперечною умовою для початку переговорів з росією має бути звільнення абсолютно всієї захопленої після березня 2014 року української території.
  • Аби це сталося, Україна має отримати суттєву перевагу на полі бою; росіяни завжди йдуть на поступки, коли відчувають небезпеку для власного існування. І ми маємо створити у них таке відчуття.
  • Програма-максимум для нас – не лише вихід на наші конституційні кордони, але й повний розвал країни-окупанта. [...] Ми маємо максимально сприяти цьому процесу своєю думкою, своєю зброєю, своєю дипломатією, своєю розвідкою. За інших обставин ранок 24 лютого 2022 року для України буде повторюватися з регулярною періодичністю.
  • За вчинені злочини росію потрібно притягнути до відповідальності. Кожен військовий злочинець повинен постати перед трибуналом. Усі нанесені Україні матеріальні та моральні збитки, зокрема й недоотримані у зв’язку з війною прибутки, повинні бути компенсовані через механізм репарацій.
  • Найважливіше — рф повинна повністю відмовитись від ядерної зброї, а «мирний атом» на росії повинен перейти під міжнародний контроль.
  • Не сумніваюся, що війна завершиться нашою перемогою, а відтак – поразкою росії. Бо це екзистенційне питання, і його розв’язок очевидний – добро зобов’язане покарати зло, справедливість мусить утвердитись над беззаконням, краса має восторжествувати над потворністю.
  • Для того, щоб у майбутньому унеможливити повторення подібного сценарію, коли якийсь диктатор-маніяк може серйозно загрожувати знищенням країнам та народам, необхідно вибудувати нову, сучасну, дієву та реактивну систему міжнародної безпеки.

Фото УНІАН

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: