Про український контрнаступ і те, що відбувається – в одному дописі

ОКРЕМА ДУМКА 04.06.2023 Коментарі 0

Давайте про контрнаступ і про те, що відбувається, одним постом, щоби зразу відповісти на всі запитання.

1) Контрнаступ уже розпочався.

2) Більшість заяв про контрнаступ від політиків – це данина піплу, який чекає контрнаступ як чемпіонат світу з футболу. І в США, і в РФ розуміють, що процес уже розпочався.

3) Контрнаступ – це не означає, що в один день на штурм виїдуть всі Абрамси та Леопарди, на вогневі виїде вся арта та хімарси, і з гаслом «Слава Україні» ЗСУ кинуться на штурм фортифікацій. Ну, тобто РФ по-суті так і зробила, але вони грубою силою і воюють.

Українській контрнаступ – це складний комплекс заходів, диверсійних, інформаційних, та включає в себе багато різних військових операцій. До кожної з них готувалися багато місяців. І вони тільки розпочались. В інформаційній, до речі, ми взагалі виграли нокаутом, бо ще нічого не почалось, а ВС РФ вже обіс…лись з переляку. Нічого, у них буде можливість повторити цей процес неодноразово.

4) Контрнаступ буде йти декілька місяців, і як я розумію, F-16, «абрамси» та багато неанонсованих плюшок ми отримаєм якраз під саме активну фазу. Все розраховано та розплановано наперед, це велика шахова партія.

5) На зараз план - «розхитати оборону та не дати розвинути атаки противника на інших напрямках», як я розумію. Саме тому зараз іде операція зі зупинення противника на Бахмуті. Сам Бахмут був потрібен противнику, щоби пройшовши через нього, зробити з міста плацдарм для подальшого наступу на Краматорськ-Словʼянськ, йому потрібен вихід на оперативний простір за Бахмутом. Але вийшло так, що буквально за тиждень ЗСУ вибили ЗС РФ із флангів, зайнявши висоти за Бахмутом, і все – в тактичному плані місце стало марним. Логістика у ЗСУ захищена, висоти зараз за ними, саме місто непридатне для розміщення там великих сил і засобів противника. Вся ця мʼясорубка, в якій у ЗС РФ були величезні втрати, втратила сенс за тиждень. Саме тому Пригожин, який не зміг узяти останній район Бахмута, сказав «юрідічєскі ми єго взялі» та почав звалювати. Все, ця партія програна, він це розуміє. Щоби змінити ситуацію на полі бою, ЗС РФ потрібні резерви, яких вона не має, та якби і мала – то перед контрнаступом противника ніхто їх Пригожину не дасть. Тому залишається тільки інформаційне побєдобєсіє, іншого сенсу немає.

Коли всі напрямки, на яких противник може піти в атаку, закриють, розпочнуть уже серйозно їх рубати. Багато де.

6) Чому ми граємо у багатокроківочки, а ЗС РФ – ніт?

Тому що в нас краща розвідка, координація та звʼязок, ми кращі технічно завдяки партнерам, але в нас менше особового складу. У ЗС РФ більше застарілої техніки й особового складу. Кожен реалізує свої сильні сторони.

7) На яких напрямках будуть штурмувати? Я думаю, що на всіх, і десь через місяць - два ми можемо зрозуміти, що ціль може бути взагалі іншою. ЗС РФ чекає наш прорив до Азовського моря, до Маріуполя та Мелітополя. Ми теж знаємо, що вони цього чекають. Маю думку, що біля цієї константи і буде розвиватися все. ЗС РФ вимушені там тримати основні резерви. Це дає і нам деякі можливості. Думаю, Залужний їх реалізує.

Ще раз повторю. Зараз розпочинається багатомісячна шахова партія, до якої ми багато готувалися. Війна – то путь обману. Так що не чекайте швидких дій та швидких результатів. Усе розвивається як треба.

Serg Marco (Олександр Карпюк), сторінка у FB

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: