Президент підписав указ про створення окремого роду сил

НОВИНИ 06.02.2024 Коментарі 0

6 лютого стане новим святом для підрозділів Збройних Сил України: Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення окремого роду сил – Сил безпілотних систем. Ідеться про підрозділи безпілотників (БПЛА, дронів) у повітрі, на суші та в морі.

"І це не питання майбутнього – це те, що повинно дати цілком конкретний результат уже найближчим часом. Цей рік повинен стати вирішальним у багатьох аспектах. І, очевидно, – на полі бою. Дрони – безпілотні системи – довели свою ефективність у боях на землі, у небі та в морі. Україна реально змінила безпекову ситуацію в Чорному морі завдяки дронам. Відбиття штурмів на землі – це багато в чому робота саме дронів. Масштабне знищення окупантів та їхньої техніки – це також дрони. Зараз перелік завдань чіткий: спеціальні штатні посади під роботу з дронами, спеціальні підрозділи, ефективне тренування, систематизація досвіду, постійне масштабування виробництв і залучення найкращих ідей, найкращих спеціалістів у цю сферу. Це завдання і для армії, і для Міністерства оборони й уряду загалом. І, щоб дати необхідну координацію в Силах оборони, забезпечити належний рівень планування та якість логістики, у структурі Збройних Сил будуть створені Сили безпілотних систем. Відповідні пропозиції будуть внесені на розгляд РНБО", - сказав, зокрема, глава держави у своєму відеозверненні.

Український громадський діяч, блогер і волонтер Сергій Стерненко, чий проект суто збирає кошти та передає щодня сотні одиниць FPV-дронів та інших видів безпілотників на фронт, так відреагував на указ Президента:

- Ви навіть не уявляєте, наскільки це крута та важлива у стратегічному плані новина. 
За це рішення ми довго боролись, говорили на усіх рівнях, переконували, і ось нарешті!

Вітаю усіх, а передусім операторів дронів!

Ви змінили світову історію воєн!
Дякую вам!

Окремо дякую за сприяння та допомогу міністру Цифрової трансформації Федорову та міністру оборони Умєрову.

Наприкінці грудня минулого рокц Сергій Стерненко висловив ідею створити окреме командування у Сухопутних військах.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: