Понад 100 тис. га звільнили від мін і передали аграріям з початку року

НОВИНИ 08.05.2024 Коментарі 0

Цьогоріч урядові та неурядові оператори протимінної діяльності вже обстежили понад 115 тис га земель сільгосппризначення, з яких повернули в господарську експлуатацію 108 тис га.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

«У квітні піротехнічні підрозділи обстежили майже 35 тис. га земель сільськогосподарського призначення. А загалом з початку року - понад 115 тис. га. З них 108 тис. га станом на початок травня повернуто аграріям для господарської експлуатації», – заявила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.

За її словами, темпи цьогорічного обстеження перевищують показники минулого року - за підсумками чотирьох місяців 2024-го піротехніки вийшли на середню цифру у 28,75 тис га щомісячно (було 22,8 тис.).

Цього вдалося досягти, у тому числі, завдяки розвитку вітчизняного виробництва техніки і обладнання для розмінування та локалізації закордонних технологій в Україні.

Юлія Свириденко також додала, що прискоренню очищення сільгоспземель також сприятиме відкриття ринку гумрозмінування. Цього року на компенсації аграріям, які купуватимуть на ринку послуги з розмінування, виділено 3 млрд грн.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: