Польські перевізники та фермери готуються відновити блокаду в Дорогуську

НОВИНИ 18.12.2023 Коментарі 0

Із понеділка, 18 грудня, до блокади руху вантажівок через пункт пропуску "Дорогуськ-Ягодин" братимуть участь члени об’єднання польських фермерів "Об'єднане село".

Про це у соцмережі X повідомив Рафал Меклер, один із лідер перевізників, що беруть участь у блокуванні.

"Завтра (18 грудня - Ред.) у Дорогуську знову стартує блокада. До нас приєднуються фермери з “Об’єднаного села", - написав він у мережі Х.

Блокування кордону має розпочатися о 14:30 за Київським часом.

Водночас поповнився список вимог: призупинити імпорту цукру з України, виплатити компенсації  виробникам кукурудзи, відшкодувати акциз на паливо.

Недавно Рафал Меклер  у мережі Х повідомив таке: Координатори акції протесту в Дорогуську щойно почули від гміни, що немає згоди на вантажівки, які стоять на місці блокування, максимум на кемпінги та намети. Ми ще навіть не почали, а проблеми вже наростають..."

6 листопада у Польщі перевізники заблокували рух українських вантажівок на трьох пунктах пропуску: «Дорогуськ - Ягодин», «Корчова - Краківець», «Гребенне - Рава-Руська»23 листопада поляки заблокували четвертий пункт пропуску «Медика – Шегині», де до акції долучились польські фермери.

11 грудня  глава гміни Дорогуськ розпустив акцію протесту, а пізніше відмовився задовольнити нову заяву про протест. Однак місцевий польський суд скасував це рішення і дозволив протестувальникам відновити блокаду.

Станом на вчора, 17 грудня, заблокованими залишалися три напрямки "Рава-Руська - Гребенне", "Краковець - Корчова", "Шегині - Медика": у чергах у бік України на території Польщі перебуває десь 2150 вантажних транспортних засобів.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: