Покута ексочільниці Миколаївської обласної МСЕК - 5 млн грн на ЗСУ

НОВИНИ 13.03.2026

У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишньої в.о. головного лікаря обласного центру медико-соціальної експертизи Миколаївської обласної ради у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.114-1, ч.3 ст.27, ч.2 ст.28 ч.1 ст.366, ч.1 ст.366-2, ч.2 ст.366-2 КК України.

Про це повідомилва прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Судовий розгляд здійснюється під головуванням судді Володимира Алєйнікова.

На початку засідання захисник просив суд долучити до матеріалів справи квітанцію про переказ його клієнткою 4 737 860 грн як благодійний внесок на адресу однієї з військових частин.

Прокурор оголосив обвинувальний акт, відповідно до якого, остання, шляхом надання вказівок підлеглим, організувала складання неправдивого висновку МСЕК стосовно військовозобов'язаного, внаслідок чого він отримав групу інвалідності ІІІ ступеню, що дало йому право на відстрочку від призову.

Також жінка обвинувачується у недостовірному декларуванні.

Окрім цього, прокурор оголосив угоду про визнання винуватості, відповідно до якої, обвинувачена беззастережно визнає себе винуватою, буде співпрацювати зі слідством в іншому кримінальному провадженні та погоджується на узгоджене сторонами покарання у виді позбавлення волі строком на п'ять років з іспитовим терміном, який має визначити суд. Також її має бути позбавлено права обіймати адміністративно-розпорядчі посади у закладах охорони здоров'я на три роки.

Сторони просили суд затвердити угоду, захисник також просив визначити мінімальний випробувальний термін строком один рік.

Наразі суд видалився до нарадчої кімнати.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор R40-05228. BDS-studio.com

📲 Підписуйтесь на Telegram

⚡ maj0r_news
Оперативні новини та актуальні події
Підписатися