Перша партія танків Abrams уже в Україні – відео

НОВИНИ 26.09.2023 Коментарі 0

Володимир Зеленський підтвердив, що перша партія танків Abrams уже прибула до України. Про те, що танки надійдуть цього тижня, оголошував президент США Джо Байден під час зустрічі із Зеленським у Вашингтоні.

Про це пише Голос Америки. 

Нагадаємо, 25 вересня Президент України Володимир Зеленський під час чергового звернення до громадян повідомив: "Сьогодні був важливий звіт від міністра оборони Умєрова: перші американські танки «Абрамс» уже в Україні. Готуємо їх, щоб посилити наші дії проти окупантів. І це буде суттєве посилення.

Працюємо і для того, щоб отримати всі інші так необхідні нам збройні можливості. Це стосується і F-16: триває підготовка пілотів та інфраструктури. Це стосується і далекобійної зброї: робимо все, щоб Україна могла робити більше для звільнення своєї території.

Так само і з ППО. Щоб закрити всю територію нашої держави, потрібно більше систем, ніж у нас зараз є. Найкраще – щоб ми могли виробляти і ППО, й інші передові зразки зброї. Це безальтернативно. Щоб гарантувати безпеку Україні. І ми будемо виробляти, крок за кроком побудуємо всі необхідні виробництва.

І до речі, бачимо вже дуже чітку зацікавленість світу працювати з нами – заради нової оборонної сили не лише України, але й наших партнерів. Нашого світу загалом – світу, який заснований на правилах і не терпітиме агресій і терору, які Росія намагається зробити нормою». 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: