Нова пошта відкрила перше відділення у Берліні

Економіка 01.07.2023 Коментарі 0

Німеччина стала п’ятою країною ЄС, де з’явились відділення Nova Post. Доставка від 5 днів. До кінця року компанія планує відкрити свої відділення ще у Гамбурзі, Франкфурті на Майні, Мюнхені та Кельні.

Про це повідомила пресслужба підприємства.

«Ми і надалі плануємо виходити на нові ринки та розвивати мережу в тих країнах, де вже присутні, адже прагнемо логістично звʼязати Україну зі світом, а вже згодом зв’язати й усі країни між собою. Розвиток міжнародної торгівлі зараз для українців надважливий. Бо що щільніша та швидша буде торгівля між українським та німецьким бізнесами, то краще розвиватиметься наша економіка»,- говорить Володимир Поперешнюк, співвласник Нової пошти.

У Берліні відділення Nova Post працює за адресою Charlottenstraße 79/80, 10117. У ньому приватні клієнти та бізнес можуть отримувати та відправляти посилки до 100 кг. Відділення відчинене з понеділка по суботу.

Надзвичайний і Повноважний Посол України у ФРН Олексій Макеєв став почесним гостем на відкритті та першим відправив в Україну вітальну листівку.

«Розпочавши своє розширення у європейських країнах під час війни, Нова пошта ще раз довела свою відповідність найвищим стандартам сервісу світового рівня та стала зразком адаптивності й незламності українського бізнесу. Той факт, що компанія навіть під час війни продовжує відкривати відділення та поштомати в Україні та за кордоном, допомагає своїм сервісом сотням тисяч людей, ще раз доводить, наскільки відповідальним є український бізнес. Переконаний, що співпраця німецького бізнесу з Новою поштою зробить свій важливий внесок в успішну відбудову мирної України», - зазначив Посол Олексій Макеєв під час відкриття.

Вартість доставки з України в Німеччину:

  • посилки до 1 кг – 250 грн
  • посилки до 2 кг – 400 грн
  • посилки до 10 кг – 600 грн
  • посилки до 30 кг – 1200 грн

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: