Із Монголії натякнули путіну на історичний факт: показали мапу

НОВИНИ 13.02.2024 Коментарі 0

У відповідь на інтерв'ю путіна колишній президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж опублікував декілька карт. Одна із них датована 1471 роком. На ній росія зображена маленькою плямою на території величезної тодішньої Монгольської імперії. 

"Я знайшов історичну карту Монголії. Не турбуйтеся. Ми мирна та вільна нація", - цитує зі соцмережі Х монгольського політика DW. 

Нагадаємо, в інтерв’ю кремлівський божевільний наговорив американському "журналістові" таку кількість спотворених і перекручених фактів з історії, що фахівцям дотепер доводиться спростовувати путінську брехню. 

Частина адекватних людей, як от колишній очільник Монголії, вдалися до висміювання путіна-"історика" шляхом тролінгу і кпинів. 

"Експрезидент Монголії Цахіагійн Елбегдорж, який опублікував у відповідь на міркування Путіна карти середньовічної Монгольської імперії, до складу якої входила більша частина територій сучасної РФ, послідовно підтримує Україну. Він розуміється і на гуморі, і у військовій пропаганді. Наприкінці 1980-их він навчався у вищому військовому політичному училищі у Львові", - прокоментував допис  колишнього очільника Монголії історик та політичний оглядач Олександр Фрідман у ТГ-каналі

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: