Головком Сирський про кадрові рішення і стан бригад ЗСУ

НОВИНИ 02.03.2024 Коментарі 0

За підсумками вивчення дій бригад Збройних Сил України  головнокомандувач, генерал-полковник Олександр Сирський може вдатися до кадрових змін. Також до окремих бригад головком відправив групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги. 

"Протягом  трьох днів цілком стало зрозуміло чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – ні. 

Насамперед це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати адекватні та виважені рішення і розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих. 

Безумовно, велике значення відіграє рівень підготовки та злагодженості штабу бригади, через який командир здійснює свої повноваження. 

Тому, в окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, мною відправлені групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги. 

За результатами заслуховування командирів бригад та їхніх заступників були прийняті всі необхідні рішення по забезпеченню резервами, боєприпасами, БПЛА та іншим обладнанням. В окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення", - йдеться у повідомленні Олександра Сирського. 

Також він відзначив дії військовослужбовців 54-ої ОМБр за влучну артилерію і грамотне мінування, завдяки чому знищено дві колони бронетехніки росіян.

"Стійкість та мужність бійців 25 опдбр та 47 омбр у боях за Орлівку та Бердичі, рішучість і сміливість воїнів 79 одшбр під час відбиття ворожих атак в районі Новомихайлівки. 

Відзначаю як позитив заміну однієї бригади на передньому краї після двох років безперервних боїв та переміщення в тил для відновлення боєздатності.

Таким чином, ситуація на фронті залишається складною, але контрольованою", - йдеться у дописі. 

Фото – Генеральний штаб ЗСУ
 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: