Білоруські спецслужби звозять мігрантів на кордон з Польщею

НОВИНИ 09.05.2024 Коментарі 0

Білоруська моніторингова група BYPOL, до якої входять колишні правоохоронці, повідомила, що спецслужби режиму Алєксандра Лукашенки доправляють до кордону з Польщею сотні мігрантів, які прибувають з Азії та Африки. За інформацією BYPOL, влада Білорусі готує найближчими днями масовий штурм кордону за участю до 800 осіб, щоб мігранти потрапили на територію Польщі.

Мігрантів везуть з Мінська таємно, вночі, на легкових автомобілях, якими керують ОМОНівці. Вони формують групи по 25-30 осіб і розміщують їх по опорних пунктах охорони кордону. Є серед них і жінки. Представник кожної групи підпорядковується білоруському офіцеру, - повідомило Польське радіо.

У попередніх спробах нелегального перетину кордону та сутичках з польськими та литовськими прикордонниками також брали участь офіцери білоруського ОМОНу, які пройшли спеціальну підготовку під керівництвом найманців з російської групи Вагнера на полігоні в Мар'їній Горці Мінської області. Підрозділи, що складаються з таких офіцерів, розташовані поблизу кордону з Польщею та Литвою.

Понад два роки тисячі нелегальних мігрантів намагаються нелегально перетнути кордон з Польщею та країнами Балтії з Білорусі.

Фото – мігранти на кордоні з Польщею, 8 листопада 2021 р./AFP

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: