Антропологічна революція на росії: вбитих росіян заміняють трудові мігранти з Азії та Монголії

АНАЛІТИКА 06.02.2024 Коментарі 0

60-та Мюнхенська безпекова конференція – ультраправих та крайніх лівих не запросили. Підтримка Києва у боротьбі з росією – вкрай важливий елемент збереження європейської та світової безпеки. Московія перетворюється в Сибірський улус чи Московський емірат – авторських огляд найважливіших подій

16 лютого відкривається ювілейна, 60-та Мюнхенська безпекова конференція (MSC). Очікується, що цього року захід відвідають близько 50 глав держав і урядів, а також близько 100 міністрів. 

Основна мета MSC полягає у зміцненні довіри серед учасників міжнародної безпекової спільноти шляхом постійного та неформального діалогу та сприяння мирному вирішенню конфліктів. Уряди Росії та Ірану, а також представники крайніх правих та крайніх лівих у Німеччині не запрошені на Мюнхенську безпекову конференцію, що вкотре говорить про консолідацію Заходу всупереч бажанню російської пропаганди.

Тривалий час звичайною практикою було запрошення на конференцію політиків усіх партій, представлених у Бундестазі. Цьогорічний глава конференції Гойсген відмовився від цієї практики і не запросив жодного політика з «Альтернативи для Німеччини». Нещодавно створена партія лівої радикалки та «подруги Путіна» Сари Вагенкнехт BSW також не запрошена на одну з найважливіших у світі зустрічей політиків і експертів з політики безпеки.

Таким чином, відмова від запрошення ультраправих та крайніх лівих є демонстрацією незгоди з риторикою представників цих партій, які відкрито повторюють наративи російської пропаганди та створюють загрози для демократії у Європі, зокрема, завдяки фінансуванню з Москви.

60-та Мюнхенська безпекова конференція вже вдруге буде проходити в умовах зламу світової архітектури безпеки, спричиненого війною Росії проти України, та конфліктів на Близькому Сході. Виклики, які постають перед учасниками конференції, вимагають консолідації та чітких рішень в галузі безпеки та оборони. Попри намагання РФ внести розкол та перешкодити консолідованим діям проти деструктивного впливу Москви на світову безпеку, країни Заходу продовжують об’єднуватись для протистояння глобальним викликам.

Не варто забувати про те, що роль РФ як основного дестабілізатора світової безпеки полягає не лише у веденні жорстокої війни проти України, а й у гібридних загрозах проти усієї Європи, а також підбурюванню конфліктів у гарячих точках по всьому світу, співпраці з терористичними режимами. У цьому контексті підтримка Києва у боротьбі з російською агресією залишається вкрай важливим питанням для збереження європейської безпеки. Відомо, що проєкт угоди про «гарантії безпеки» між Україною та Німеччиною вже готовий, а сам договір може бути підписаний 16 лютого в рамках MSC. Отже, Німеччина стане другою країною, яка офіційно закріпить безпекові зобов’язання, озвучені на липневому саміті НАТО у Вільнюсі.

Протистояння російській агресії в ході російсько-української війни, а також гібридним загрозам з боку РФ є основою європейської безпеки. Демонстрація чіткої позиції продовження боротьби з російською агресією з боку Європи є важливим сигналом консолідації міжнародної спільноти та опір розпаленню нових конфліктів  не лише для Путіна, а й для інших диктаторів та їх послідовників.

А тим часом, у самій Росії відбуваються події, що свідчать про руйнівний характер політики Кремля. У 2023 р. 16 мільйонів вихідців з Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Киргизстану та Монголії перетнули російський кордон – вони замінять російських чоловіків, які загинули в зоні СВО.  

Словом, РФ перетворюється в Сибірський улус чи Московський емірат.

Скорочення населення в РФ спровокувало рекордний приплив мігрантів із Середньої Азії та Монголії, а це не менше 16 мільйонів вихідців із вищевказаних країн в'їхали до РФ з туристичною метою або задля пошуку роботи у 2023 році. З урахуванням нелегальних мігрантів, що в'їхали до Росії, дана цифра значно вища.

Прибульці впевнено займають місце росіян. Тільки в першому кварталі 2023 року в Росію в'їхали з Узбекистану - на 72% більше порівняно з аналогічним періодом 2022 р. Число трудових мігрантів з Таджикистану склало 350 тисяч за підсумками перших 3 місяців 2023 року, що на 40% більше минулого періоду. Лідерами з в'їзду в РФ стали громадяни Казахстану. З країн далекого зарубіжжя пальму першості з в'їзду до РФ зайняла Монголія, кількість в'їздів з якої безпрецедентно зросла на 79%. Казахи, узбеки, киргизи, таджики та монголи стають обличчям Росії майбутнього.

Внаслідок стрімкої загибелі російських чоловіків у зоні СВО, ці трудові мігранти займають їхнє місце, а Росія вже через 10-15 років набуде вираженого азійського антропологічного вигляду.

СВО було задумано з метою захоплення українських територій, населених православним слов'янським населенням. Але натомість, Путін втратив величезну кількість молодих, здорових чоловіків репродуктивного віку, які продовжують помирати та отримувати каліцтва в окопах, а на їхнє місце приходять азійські мігранти. Вони притримуються своїх порядків, займаючись організованою злочинністю, підминаючи під себе дрібних підприємців, обкладаючи їх даниною. Путін, прагнучи відродити імперію, за іронією долі зробив етнічних росіян залежними від прибулих мігрантів з Азії. Теперішні росіяни знову як у 13-15 століттях будуть васалами кочівників, а точніше їх нащадків.

Олександр ЛЕВЧЕНКО, посол України в Хорватії 2010 -2017 рр., історик

Фото – Трудові мігранти з країн Центральної Азії (архівне зображення) / elheraldodesaltillo.mx

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: