2022 року Польща надала Україні допомоги на $8 млрд

НОВИНИ 31.05.2023 Коментарі 0

Польща у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії надала Україні у минулому році допомогу на суму до $8 млрд, що становить близько 1,5% ВВП країни.

Про це президент Польщі Анджей Дуда сказав у розмові з Алмаром Латуром, - генеральним директором Dow Jones, видавцем The Wall Street Journal, повідомляє "Європейська правда".

Дуда підкреслив, що після початку повномасштабного вторгнення поляки "дуже тепло" прийняли українців. 

"Люди віддавали свої квартири, буквально ділилися хлібом. Польська держава взяла на себе певні витрати, ми підтримували наших підприємців, вкладали гроші.

Ми підрахували, що вся допомога Україні у 2022 році становила близько 1,5% нашого ВВП, $7-8 мільярдів. Це великі гроші, ми не отримали за це європейську допомогу", - сказав польський президент.

За словами Дуди, у Польщі поважають українців, бо "всі знають, що це працьовиті люди".

"Вони працюють у всіх галузях, починаючи від елементарної роботи та закінчуючи технологіями найвищої якості. Сьогодні вони впливають на розвиток нашої економіки. Вони є важливою частиною нашого ринку праці, їх 2-3 мільйони", - додав президент Польщі.

Дуда також застеріг від поспішних заяв про програш Росії у розв’язаній нею війні, попередивши, що РФ продовжує мобілізувати війська і має запаси техніки.

Фото – президент Польщі Анджей Дуда / з відкритих джерел

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: