103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ оголошує додатковий набір бійців

НОВИНИ 14.03.2022 Коментарі 0

«Цілий світ затамувавши подих спостерігає за перебігом Війни за незалежність України. Збуваються мрії воїнів Української Галицької Армії, Дієвої Армії УНР, Карпатської Січі, Української Повстанської Армії - саме нашим поколінням випала можливість перемогти нашого історичного ворога - Російську Федерацію. Не можна більше сприймати війну через новини чи відео в Тelegram-каналах. Досить! Ми мусимо взяти до рук зброю та боронити нашу Львівщину, нашу Українську державу, своїх дітей та родини», - йдеться в офіційному Telegram-каналі підрозділу.

Саме тому, 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних Сил України оголошує додатковий набір охочих боронити нашу Батьківщину.

«Ми кличемо до себе лише вмотивованих, тих, хто не боїться вбивати за Україну та помститися за смерть наших побратимів. Ми кличемо тих, хто готовий думати не як вмерти за Україну, а як відправити у пекло якомога більше ворогів», - наголошується у повідомленні.

Зазначено, що військовослужбовці 103-ї окремої бригади будуть забезпечені одностроєм, зброєю, боєприпасами, харчуванням, житлом та грошовим забезпеченням на рівні з військовослужбовцями Збройних Сил України.

Це повноцінна військова служба 24/7, посилені тренування та навчання.

Для того, що зголоситися до бригади, варто мати з собою паспорт, ідентифікаційний код, військово-обліковий документ та прибути за адресою м. Львів, вул. Батуринська, 2 з твердим бажанням бути корисним своїй державі.

Деталі стосовно проходження військової служби у 103-ій окремій бригаді територіальної оборони ЗС України можна уточнити за телефоном +38 096 080 69 87.

Ілюстративне фото: FB

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: