Закон забороняє румунським солдатам збивати російські безпілотники

НОВИНИ 14.02.2024 Коментарі 0

Румунські солдати не можуть збивати російські безпілотники, які летять з України. Як розповів командувач армії румунське законодавство цього не дозволяє. 

Під час інтерв'ю Радіо Вільна Європа генерала Влада Георгіцу запитали про щонайменше кілька випадків падіння російських безпілотників на територію Румунії. Генерал запевнив, що румунська протиповітряна оборона виявляє їх дуже швидко, але наразі не має відповідного обладнання, щоб їх збити. Додатковою проблемою є закон – армія не може вести бойові дії в країні в мирний час.

«Потрібно внести зміни до Закону про національну оборону. Ми розглядаємо нову законодавчу ініціативу, яка б дозволила нам діяти в мирний час у режимі військової операції», - цитує  Польське радіо генерала.

Незабаром після інтерв'ю прес-секретар міністерства оборони Румунії заявив, що йому не відомо про те, що армія не має правових інструментів для дій у разі порушення повітряного простору країни.

Очільник румунського Генштабу наголосив, що потрібно внести зміни до чотирьох законів: про національну оборону, про діяльність Міноборони, про озброєння та боєприпаси і про бойову авіацію.

Фото ілюстративне – 3polk.com.ua

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: