За минулий тиждень ворог зазнав суттєвих втрат: звільнено П’ятихатки

НОВИНИ 19.06.2023 Коментарі 0

На сході ворог докладав чимало зусиль, щоб зупинити просування наших військ на Бахмутському напрямку. Перекинув туди додаткові підрозділи та збільшив кількість обстрілів. Водночас на таврійському напрямку наші підрозділи просунулися в глибину противника до 7 км. Звільнена на півдні площа становить 113 кв. км.

Про це у телеграмі повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Загальна інтенсивність боїв на цьому напрямку минулого тижня знизилась, разом з тим тривали бої – відбулося 41 боєзіткнення та наші війська просунулися в глибину противника на декількох ділянках.

Ворог продовжував минулого тижня наступати на Лимано-Купʼянському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Жодного метра землі на цих напрямках ми не втратили завдяки професійності та мужності наших бійців.

За минулий тиждень на сході противник здійснив більше ніж 5800 обстрілів та використав 277.022 боєприпаси

На півдні протягом минулого тижня відбувався наступ на декількох напрямках.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони таврійського напрямку протягом тижня виконали 10125 вогневих завдання.

У ході двох тижнів наступальних дій на Бердянському та Мелітопольському напрямках за вказаний період підрозділами ОСУВ “Таврія” було звільнено 8 населених пунктів: Новодарівку, Левадне, Сторожеве, Макарівку, Благодатне, Лобкове, Нескучне, П’ятихатки.

В цілому підрозділи на таврійському напрямку просунулися в глибину противника до 7 км.
Звільнена на півдні площа складає 113 км2.

Активна робота Сил оборони таврійського напрямку триває.

За минулий тиждень ворог зазнав суттєвих втрат. Зокрема, минулого тижня втрати противника на всіх напрямках склали більше 4600 вбитих та поранених, крім того нашими оборонцями було взято в полон більше 80 бійців агресора. Також нашими силами оборони було знищено більше 400 одиниць ворожої техніки та озброєння, серед яких – вертольоти, танки, гаубиці, протитанковий ракетний комплекс та багато іншого", - сказано у повідомленні. 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: