За кордон – за донат: «суперпропозиція» від фейкового акаунта в Х

НОВИНИ 03.04.2024 Коментарі 0

У соцмережі Х (колишній Twitter) виявили канал, замаскований під пресслужбу Держприкордонслужби України. На ньому від імені ДПСУ зловмисники поширюють неправдиву інформацію.

За інформацією з офіційного сайту ДПСУ, зловмисники використовують схожу на ДПСУ символіку та публікують вигадану, неправдиву та недостовірну інформацію. Зокрема, там з’явилась «новина» нібито про тестовий запуск послуги «пропуск за донат». «Тепер можна буде офіційно дати доната співробітнику ДПСУ і спокійно перетинати державний кордон», - фантазують зловмисники.

У Держприкордонслужбі застерігають, що неправдива інформація та фейкові акаунти можуть використовуватися як шахраями, так і пропагандою чи спецслужбами країни-агресорки з метою наживи, компрометування органів державної влади України чи проведення інформаційно-психологічних операцій.

Користувачам соцмереж радять обов’язково перевіряти новини та повідомлення, які розповсюджуються від імені органів влади.

«Неодмінно з’ясовуйте першоджерело інформації, не переходьте за сумнівними посиланнями. Як правило, перевірити правдивість того чи іншого повідомлення можна, зайшовши на офіційну сторінку державної інституції. Держприкордонслужба закликає довіряти виключно офіційним джерелам інформації», — попереджають прикордонники.

І нагадують, що офіційна сторінка Державної прикордонної служби України – https://dpsu.gov.ua/. А покликання на інші офіційні сторінки ДПСУ у Facebook, Instagram, Telegram, Tiktok, Twitter та Youtube розміщені тут: https://instabio.cc/DPSUkraine.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: