Ворог уночі атакував житлові будинки в Одесі, є загиблі, серед них дитина

НОВИНИ 06.04.2026

6 квітня ворог завдав нічного удару по Одесі, є загиблі, серед них дитина, багато поранених. Про це повідомив очільник Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер. За його словами, на цей час відомо, що загинуло троє людей, серед них 30-річна жінка, її маленька донька віком 2,6 року та ще одна жінка 53 років.

Серед постраждалих — вагітна жінка та двоє дітей: 7-місячний хлопчик і 2-річна дівчинка. У людей зафіксовано осколкові поранення, опіки, травми та отруєння продуктами горіння. Частина поранених перебуває у важкому стані, діти — у стані середньої тяжкості.

«Внаслідок нічної атаки по Одесі, на жаль, відомо про 3 загиблих та щонайменше 15 постраждалих, з яких 13 госпіталізовано. Серед загиблих 30-річна жінка та її маленька донька, якій було лише 2,6 років, та ще одна жінка 53 років. Щирі співчуття рідним і близьким загиблих», - зазначив Олег Кіпер.

Вночі Одеса знову зазнала масованої атаки ворога. На жаль, відомо про трьох загиблих, серед яких дитина. Ще 10 людей постраждали, у тому числі дитина. Співчуття рідним та близьким. 

Олег Кіпер також повідомив, що вночі в Одесі уражено житлові будинки, критичну інфраструктуру та адміністративні об’єкти. "Через численні удари спалахнули пожежі в приватному секторі, гуртожитку, на території дитячого закладу, а також зайнявся транспорт. Є значні руйнування. 4 осіб вдалося врятувати".

Фото від Олега Кіпера

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор R40-05228. BDS-studio.com

📲 Підписуйтесь на Telegram

⚡ maj0r_news
Оперативні новини та актуальні події
Підписатися