В Івано-Франківську дрон поцілив у житловий будинок: наслідки атаки
Сьогодні, 13 травня, під час масованої атаки на західні регіони України зафіксовано влучання в Івано-Франківську. Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, ворожий безпілотник поцілив у житловий будинок на вулиці Коновальця. На місці події миттєво спалахнула пожежа, до ліквідації якої залучили підрозділи рятувальників.
За офіційною інформацією від очільника міста, найголовніше — обійшлося без загиблих. Унаслідок атаки троє мешканців отримали поранення, їм одразу надали медичну допомогу. Наразі постраждалі перебувають у лікарні, за словами мера, загрози їхньому життю немає.
Рятувальні служби продовжують працювати на місці влучання, розбираючи завали та ліквідовуючи наслідки пожежі. Влада наполегливо просить не публікувати фото та відео з місця події, аби не допомагати ворогу коригувати наступні удари.
Фото з ТК "Івано-Франківськ 24/7"
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар