Україна має виконати всі необхідні умови, щоб стати членом ЄС, - міністр МЗС Чехії

НОВИНИ 01.05.2023 Коментарі 0

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський переконаний, що Україна набуде членства в Євросоюзі, однак лише після того, як виконає всі необхідні для цього умови.

Про це він заявив у ефірі CNN Prima NEWS, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами чеського міністра, деякі держави ставляться скептично до прийняття України в ЄС, і він намагається пояснити таким країнам переваги цього.

Водночас глава МЗС наголосив, що важливо, аби Україна виконала всі умови. «Ми повинні цього вимагати. Ніяких поступок бути не може. У нас єдиний ринок і правила. У Чехії ми постійно маємо справу з якимись законами з Брюсселя, іноді це клопіт. Україні потрібно пройти те саме, тоді ми будемо працювати разом», – підкреслив дипломат.

Під час ефіру він вступив у суперечку з депутатом Їржі Кобзою, який заявив, що «не може собі уявити, щоб ... країна, яку роздирає громадянська війна, приєдналася до Євросоюзу». За словами Кобзи, в Україні, мовляв, тривають дві війни: «громадянська» на Донбасі, яка триває з 2014 року, і, власне, російсько-українська.

На це Ліпавський відповів: «В Україні немає громадянської війни. Вибачте, але це справді дурна брехня. Україна зазнала нападу з боку росії». Він також підкреслив, що це від самого початку була російська імперська агресія.

Як повідомлялось, під час нещодавнього візиту в Україну президент Чехії Петр Павел заявив, що має намір особисто виступати за те, щоб переговори про набуття членства між Україною та Європейським Союзом розпочалися ще цього року.

(Фото - міністр закордонних справ Чехії Ян Липавський / pixabay).

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: