У Львові дітям лікуватимуть рубці без болю
Дитяча лікарня Святого Миколая у Львові отримала сучасний апарат Bi-One для лікування рубців та контрактур у дітей. Обладнання передали в межах благодійного проєкту «Відчуй» від Academy of Advanced Aesthetics.
Як повідомило LvivMedia, новий апарат допоможе дітям, які мають рубці після важких опіків, операцій або травм. Однією з головних переваг технології є можливість проводити процедури без болю та без застосування наркозу чи седації.
Під час сеансу дитина може перебувати у кабінеті у звичній атмосфері, дивитися мультфільми та спілкуватися з медичними працівниками. Це особливо важливо для маленьких пацієнтів, для яких реабілітація після важких травм часто супроводжується страхом і дискомфортом.
У лікарні зазначають, що Bi-One дозволяє працювати навіть із великими площами рубцево змінених тканин. Технологію можна застосовувати для відновлення дітей після опіків, хірургічних втручань та травм.
Ще одна перевага методу — можливість розпочати терапію одразу після загоєння рани. Водночас у деяких випадках перед проведенням лазерного лікування пацієнтам доводиться чекати кілька місяців.
Методику вже протестували у Дитячій лікарні Святого Миколая під час тестового періоду. Тепер апарат Bi-One використовуватимуть у медзакладі на постійній основі.
Обладнання передали лікарні завдяки благодійному проєкту «Відчуй» від Academy of Advanced Aesthetics.
Фото: Апарат Bi-One
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар