У Франківському суді Львова пояснили, чому хлопця не покарали за секс на зупинці

НОВИНИ 11.05.2023 Коментарі 0

У Франківському районному суді Львова пояснили, що ще не притягнули хлопця до відповідальності за секс на зупинці громадського транспорту, бо він не прийшов на судове засідання.

Про це йдеться у відповіді суду на Запи "Гроомадського".

У суді є матеріали справи про притягнення до відповідальності хлопця за статтею про дрібне хуліганство. Станом на 10 травня рішення у справі немає, бо хлопець не прийшов на судове засідання.

Наступне засідання заплановане на 19 травня.

Франківський райсуд Львова у квітні 2023 року розглянув справу про секс на зупинці громадського транспорту ввечері 25 лютого. Покарання отримала лише дівчина, а про відповідальність хлопця не йшлося.

«Громадянка на зупинці громадського транспорту вчинила дії розпусного характеру, а саме: бувши оголеною нижче пояса, вступила в контакт (статеві зносини) з громадянином, чим порушила громадський порядок, що стало проявом безсоромності та грубої непристойності», - йдеться в матеріалах справи.

Львів’янка на судовому засіданні вину визнала. Суд також визнав її винною у дрібному хуліганстві та дав дівчині усне зауваження. А от про притягнення до відповідальності хлопця не йшлося.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: