Трамп випереджає Байдена – соціологія

НОВИНИ 29.04.2024 Коментарі 0

У перегонах за посаду президента США Дональд Трамп продовжує утримувати перевагу в декілька пунктів над чинним президентом Джо Байденом. Останній рейтинг напередодні листопадових виборів оприлюднив телеканал CNN, який також проаналізував попередню статистику.

Дональд Трамп усе ще має перевагу над президентом Джо Байденом, не зважаючи на кримінальний процес над колишнім президентом. Підтримка Трампа в опитуванні серед зареєстрованих виборців залишається стабільною на рівні 49%, так само як і в останньому національному опитуванні CNN у січні, тоді як підтримка чинного президента США становить 43%, що знизилась на два відсоткових пункти за три місяці, повідомляє Польське радіо.

55% американців вважають президентство Дональда Трампа успішним, тоді як 44% вважають його провальним. В опитуванні, проведеному в січні 2021 року перед тим, як Дональд Трамп залишив посаду, і через декілька днів після нападу на Капітолій 6 січня, 55% респондентів оцінили час його перебування на посаді як поганий.

Натомість, оцінюючи час перебування на посаді Джо Байдена, 61% вважають, що його президентство станом на сьогодні було провальним, а 39% – успішним. Це не набагато гірше, ніж у січні 2022 року.

Фото: Дональд Трамп випереджає Джо Байдена/РБК-Україна

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: