Сили оборони підтвердили ураження найбільшого центру супутникового зв’язку РФ у Дубні

НОВИНИ 24.06.2026

Генеральний штаб ЗСУ підтвердив нові результати удару по Центру космічного зв’язку «Дубна» в Московській області РФ, який було завдано в ніч на 22 червня 2026 року.

Як повідомили у Генштабі, додатковий аналіз даних засвідчив влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв’язку, а також у технічну будівлю поруч із нею.

Крім того, підтверджено ураження головного виробничо-адміністративного корпусу центру з частковим руйнуванням однієї зі стін. У цій будівлі розміщені центральна апаратна ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі.

У Генштабі наголосили, що центр у Дубні є найбільшим наземним комплексом супутникового зв’язку в Росії. Об’єкт використовується для військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, а також забезпечення розвідки та координації дій російських військ.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор R40-05228. BDS-studio.com

📲 Підписуйтесь на Telegram

⚡ ЗАХІДНИЙ ФРОНТ
Оперативні новини та актуальні події
Підписатися