Сили оборони підтвердили ураження найбільшого центру супутникового зв’язку РФ у Дубні
Генеральний штаб ЗСУ підтвердив нові результати удару по Центру космічного зв’язку «Дубна» в Московській області РФ, який було завдано в ніч на 22 червня 2026 року.
Як повідомили у Генштабі, додатковий аналіз даних засвідчив влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв’язку, а також у технічну будівлю поруч із нею.
Крім того, підтверджено ураження головного виробничо-адміністративного корпусу центру з частковим руйнуванням однієї зі стін. У цій будівлі розміщені центральна апаратна ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі.
У Генштабі наголосили, що центр у Дубні є найбільшим наземним комплексом супутникового зв’язку в Росії. Об’єкт використовується для військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, а також забезпечення розвідки та координації дій російських військ.
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар