Ролик від Залужного означає, що контрнаступ неминучий

НОВИНИ 27.05.2023 Коментарі 0

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний оприлюднив у соцмережах відеоролик зі закликом “Прийшов час повертати своє”. На ньому під молитву, в якій вояки просять «благословити наш рішучий наступ», показане відео тренуваннями військових.

Голос Америки подає відгуки західних ЗМІ на цю подію. 

У відео продемонстровано низку західної техніки, зокрема танки Leopard 2 німецького виробництва, а також американські броньовані машини MRAP (Mine-Resistant Ambush Protected) M777 та реактивні системи залпового вогню HIMARS, зауважує телеканал CNN.

Тут же зазначено, що офіційно контрнаступ ще не розпочався. “Різні сигнали з боку України”, як згадане відео зокрема, “можуть бути спробою вивести Москву з рівноваги”, - пише CNN.

Газета New York Times також вважає, що «відверта заява, яка супроводжувалася хитро створеним відео українських військових, які готуються до бою, була спрямована на те, щоб згуртувати націю та поширити занепокоєння серед російських військ».

Як повідомляє генерад Залужний у своєму телеграм-каналі, молитва за визволення України «Благословіть наш рішучий наступ!» була відзнята кількома компаніями на волонтерських засадах. "K&K Group", "BelkaStrelkа", "FILM. UA Group". Режисер відео – Максим Сметана, оператор – Сергій Михальчук, інформує Залужний.

“На створення відеоролика авторів надихнула Молитва українського націоналіста, написана Осипом Мащаком у 1920-х роках, майже 100 років тому. Але текст тут зовсім інший. Це молитва за визволення України. З такими словами та думками наші героїчні воїни йдуть у наступ, щоб звільнити Україну від російських окупантів і підняти прапор перемоги”, - пояснив Залужний.

У кінці ролика звучить заклик до новобранців ставати до лав Збройних Сил України.

У CNN вважають ролик від Залужного його “натяком” на те, що “контрнаступ може бути неминучим”.

Західні ЗМІ також цитують заяву секретаря Ради національної безпеки й оборони України Олексія Данілова з його інтерв'ю ВВС.

“Країна готова розпочати свій довгоочікуваний контрнаступ проти російських військ” - заявив BBC Данілов.

Посадовець не став називати дати, але сказав, що штурм для повернення території, загарбаної Росією, може початися “завтра, післязавтра або через тиждень”.

Він попередив, що український уряд «не має права на помилку» щодо цього рішення, оскільки це «історична можливість», яку «ми не можемо втратити», - цитує Данілова ВВС.

Журналіст видання Financial Times Крістофер Міллер у ретвіті молитви ЗСУ додав, що у відео "українські війська готуються до бою".

Фото з відкритих джерел

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: