На тимчасово окупованих територіях фсб чинить терор проти українців, - Ганна Маляр 

НОВИНИ 30.08.2023 Коментарі 0

На тимчасово окупованій території України російська окупаційна влада намагається дедалі більше посилювати заходи з недопущення поширення проявів проукраїнських настроїв серед населення. 

Про це у телеграмі повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.  

Зокрема, у повідомленні сказано: "З цією метою російські окупанти удосконалюють практику постійного та ситуативного реагування на прояви патріотично налаштованих громадян шляхом застосування планових та раптових перевірок і репресивних заходів та спеціальних пропагандистських акцій.

З початку серпня цього року російські  окупаційні адміністрації на  тимчасово окупованій території  Запорізької області активізували запровадження  грантової російської програми “росія: країна можливостей”, яка під виглядом пошуку та підтримки талановитої місцевої молоді передбачає агресивне нав’язування їй проросійських та антиукраїнських настроїв.

Окрім того, представники фсб рф активізували пошук проукраїнськи налаштованих місцевих громадян. 

З цією метою було збільшено кількість мобільних блокпостів, на яких російськими військовослужбовцями ретельно перевіряються мобільні телефони та наявність у цивільних осіб сім-карток українських операторів.  

Водночас російські окупанти час від часу, без попередження забороняють переміщення громадян у населених пунктах, в яких виявляють ознаки проукраїнських настроїв населення. 

Так,  24 серпня цього року було раптово  введено заборону на в’їзд і виїзд громадян у населеному пункті Великі Копані на тимчасово окупованій території Херсонської області. 

Підставою для проведення блокування населеного пункту стало нібито виявлення державної української символіки".

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: