НБУ модернізує 20-гривневу банкноту патріотичним гаслом

Економіка 21.08.2025

Із 21 серпня Національний банк вводить в обіг модифіковані банкноти номіналом 20 гривень. У правій верхній частині на зворотному боці банкнот буде розміщено патріотичне гасло «Слава Україні! Героям слава!»

Згідно з повідомленням пресслужби НБУ, всі інші елементи дизайну та захисту цих банкнот відповідають банкнотам номіналами 20 гривень зразка 2018 року, зображення та описи яких розміщені на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку.

Оновленими 20-гривневими банкнотами НБУ підкріплюватиме банки та СІТ-компанії для подальшої їх видачі клієнтам та на заміну зношених, пошкоджених і вилучених з готівкового обігу банкнот.

Спеціально обмінювати банкноти номіналом 20 гривень попереднього зразка на модифіковані банкноти українцям не потрібно, повідомляє Нацбанк.

«Як законний платіжний засіб вони перебуватимуть в обігу разом з іншими банкнотами відповідних номіналів попередніх років випуску та обов’язкові до приймання за їх номінальною вартістю всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України для всіх видів платежів та зарахування на рахунки», – зазначили в Національному банку.

Торік у серпні до 33-ї річниці незалежності України Національний банк випустив модифіковані банкноти національної валюти, доповнивши їх дизайн гаслом: «Слава Україні! Героям слава!». Зокрема, з 08 серпня 2024 року – випущено банкноти номіналами 500 та 1000 гривень; із 23 серпня 2024 року – номіналом 50 гривень.

Модифіковані банкноти номіналами 100 та 200 гривень випускатимуться в межах планового випуску у наступних роках.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор R40-05228. BDS-studio.com

📲 Підписуйтесь на Telegram

⚡ maj0r_news
Оперативні новини та актуальні події
Підписатися