Кредобанк впроваджує нові онлайн-послуги для бізнесу

Економіка 20.08.2022 Коментарі 0

Кредобанк розширює можливості дистанційного обслуговування для бізнес-клієнтів в умовах воєнного стану в Україні. Відтепер юридичні особи та підприємці можуть дистанційно відкрити поточний рахунок додатково до існуючого, змінити тарифний пакет та отримати нові права й доступи в онлайн-банкінгу iFOBS. Про це ЗІФу повідомили в пресслужбі АТ "Кредобанк".

Для зміни тарифного плану, відкриття додаткового поточного рахунку чи здійснення інших змін щодо прав та доступів в системі дистанційного обслуговування «Клієнт—Інтернет—Банк» (iFOBS) бізнес клієнтам потрібно заповнити відповідну заяву за типовою формою, що розміщена на веб-сайті банку, підписати кваліфікованим електронним підписом та направити в банк через функцію IFOBS DocUpload.

«В умовах війни в Україні найвищими пріоритетами є безпека та швидкість. Ми прискорюємо усі процеси та щоденно змінюємо процедури, щоб наші клієнти 24 години на добу 7 днів на тиждень мали доступ до своїх коштів та банківських послуг Кредобанку. Нові онлайн-сервіси банку зменшать до мінімуму кількість візитів до банківських відділень та дозволять нашим бізнес-клієнтам швидше отримувати послуги банку», – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

У березні 2022 року Кредобанк впровадив онлайн-подання документів на відкриття рахунків для нових клієнтів-юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Процес подання заявки онлайн діє для корпоративних клієнтів та клієнтів малого і середнього бізнесу й займає не більше 5 хвилин. Для цього потрібно:

  • Зареєструватися в особистому кабінеті
  • Завантажити скан-копії необхідних документів;
  • Обрати відділення для обслуговування;
  • Засвідчити заявку кваліфікованим електронним підписом;
  • Відвідати відділення після одержання СМС-повідомлення про створення рахунку.

Для нових клієнтів також діє спеціальний тарифний пакет «Бізнес онлайн» з безкоштовним веденням рахунків.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Партнерська публікація

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: